Szczegóły

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek – Szpitala Zdrowie w Kwidzynie poszukujemy osoby na stanowisko:

Lekarz specjalista w dziedzinie chirurgii ortopedycznej i traumatologii

Miejsce pracy: Szpital Zdrowie, Kwidzyn, pomorskie

Opis stanowiska:

·         udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia

·         prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych

Wymagania:

·         specjalizacja w zakresie chirurgii ortopedycznej i traumatologii

·         umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą

·         prawo wykonywania zawodu

·         wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych

Oferujemy:

•         stabilne warunki zatrudnienia

•         czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji

•         wprowadzenie w zakres obowiązków

•         przyjazną atmosferę, wsparcie zespołu

•         możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach

•         pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej

•         wsparcie w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu:  661-300-398 lub 55-645-83-06

lub adres e-mail: arkadiusz.michalak@emc-sa.pl, barbara.stawarz-szczotka@emc-sa.pl, kwidzyn@emc-sa.pl

lub o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj i przez link rekrutacyjny: